Telefonla Hukuki Danışmanlık

Hayatın genel akışı içinde birçok hukuk kuralı kullanılmaktadır. İnsanlar bu kuralları alışkanlık olarak uygulasa hukuk kurallarının detaylı şekilde bilinmesi hukuki sağlığımızın korunması için oldukça önemlidir. Hukuki sağlığın korunması için profesyonel hukuki danışmanlık alınması önemlidir.

Covid19 nedeniyle oluşan mevcut süreçte ortaya çıkan sağlığını koruma ihtiyacı insanları artık uzaktan ve temassız şekilde hizmet almaya itmiştir. Zamanın şartlarına ve insanların taleplerine göre avukatlık müessesesinin de gelişmesi ve interaktif hukuki danışmanlık ya da telefonla hukuki danışmanlık hizmetlerini sunması gerekmiştir.

Dolandırıcılıktan Korunma Yolları

İnsanların genellikle dış dünyadan bağımsız olarak evlerinde bulunması ve yaşanan süreçler nedeniyle maddi manevi sıkıntı içinde olması; umut tacirlerinin ve dolandırıcıların insanları daha rahat kandırmasına sebep olmuştur. Art niyetli insanlar tarafından zarara uğratılmamak için insanların doğru bilgilere ulaşması hayati önem taşımaktadır.

Telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık faaliyetlerinin büyük bir kısmında bilgisiz ya da yaşlı bireylerin hedef alınması güvenilir kurumlara başvuru ihtiyacını artırmaktadır. Art niyetli kişiler tarafından hedefe alınan kişilerin paniğe kapılmadan sakin bir şekilde, vakit kaybetmeden kamu kurumlarından ya da avukatlardan bilgi alması tuzağa düşürülme ihtimalini minimuma indirmektedir.

Bir Telefon Kadar Yakın Hukuki Danışmanlık

Öz Avukatlık Bürosu olarak öncelikli amacımız müvekkillerimize her zaman ve her ortamda ihtiyaçları olduğu hukuki yardımı sağlamaktır. Fakat müvekkillerimizin hukuki sağlığını korumak kadar vücut sağlıklarını da korumayı önemsiyoruz. Bu nedenle artık telefon üzerinden hukuki danışmanlık uygulamamızı başlattık.

Bizi arayarak vaka öncesinde hukuki danışmanlık alabilir. Ya da vaka anında bizlere ulaşarak acil şekilde hukuki yardım alabilirsiniz. 24 saat hukuki danışmanlık hizmeti ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir. Görevlendireceğimiz size özel avukatınız ile günün her anında iletişim kurarak hukuki sorunlarınızı daha oluşmadan çözüme ulaştırabilirsiniz.

Kesintisiz ve tam zamanında interaktif hukuki yardım hizmetimizden yararlanmak için telefon numaramızdan avukatlık büromuza 7 gün 24 saat ulaşabilir, kişisel hukuk danışmanlığımız ve size özel oluşturacağımız çözüm önerileri ile hukuki sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Yorum Yap